Contact

Algemene vragen met betrekking tot bestuurszaken kunt u per email stellen bij:
Secretariaat
email: secretariaat@scoutingkrommenie.nl
contactBestuur
email: bestuur@scoutingkrommenie.nl

Vragen voor de ledenadministratie, contributie, inschrijvingen, uitschrijvingen of de penningmeester  kunt u per email stellen bij:
Ledenadministratie/Contributie
email: ledenadministratie@scoutingkrommenie.nl
Penningmeester
email: penningmeester@scoutingkrommenie.nl

Vragen over een 2e hands uniform kunt u per email stellen bij:
Uniform
email: uniform@scoutingkrommenie.nl

Voor specifieke vragen over de opkomsten/kampen van uw kind zijn de volgende emailadressen beschikbaar:
Bevers:
email: bevers@scoutingkrommenie.nl
Kabouters:
email: kabouters@scoutingkrommenie.nl
Esta’s:
email: estas@scoutingkrommenie.nl
Gidsen:
email: gidsen@scoutingkrommenie.nl
Verkenners:
email: verkenners@scoutingkrommenie.nl

Telefoonnummer Scouting gebouw:
Tel. 075-6213025

Ons clubhuis is ook te huur en voor informatie kunt u terecht bij:
Verhuur
Voor meer informatie en reservering kun je mailen naar: verhuur@scoutingkrommenie.nl

Maak geen gebruik van een van de telefoonnummers op deze site, de aanvankelijke huuraanvraag moet altijd via email gebeuren. Ook onze verhuur wordt gedaan door vrijwilligers, die dat naast hun gewone dagelijkse bezigheden doen. Wij prefereren email contact omdat wij dan kunnen reageren op momenten dat wij er ook daadwerkelijk de tijd voor hebben. Alle mail wordt over het algemeen eenmaal per week uitgelezen. In een later stadium is telefonisch contact wel mogelijk, geef dat dan in de email aan.

Reacties gesloten